« Travanj 2024 »

11.04.2024. 20:06
PREDSTAVLJANJE NAŠE ŠKOLE U HOTELU KUTINA
Danas je u organizaciji Hrvatske obrtničke komore predstavljena naša škola te tvrtke Petrokemija d.d., Ziegler d.d. i Selk TDK d.d. Predstavljanje je bilo organizirano u Hotelu Kutina pred učenicima osmih razreda kutinskih škola. Nazočnima se obratio predsjednik županijske komore Tihomir Babić i gradonačelnik Grada Kutine Zlatko Babić. U ime škole govorili su ravnatelj Boris Bertović te nastavnici struke Miroslava Pučko i Ivan Josipović. Uz svoje nastavnike bili su učenici trećih razreda Nika Petković, Korina Zdunajić i Patrik Repić koji su iz prve ruke mogli reći svoja školska iskustva.

Srednja škola Tina Ujevića Kutina
07.04.2024. 18:27
Raspored od 8. travnja 2024.

Nastup naših učenika u Tehničkoj školi Kutina
Autor: Ines Kovačević, 7. 12. 2023.

Učenici našeg Doma veselo su i raspjevano dočekali Sv. Nikolu s predstavom Alisa u zemlji bajki koju su predivno izveli i prikazali u Tehničkoj školi Kutina 5. prosinca.

Oživjeli su likove Pepeljuge, zlih sestara i maćehe, Crvenkapice i vuka, Ivice, Marice i zle starice kao i vesela tri praščića koji su otjerali vuka. Cijelom pozornicom dominirale su naše učenice voditeljica Gabi i naša pjevačka zvijezda Katarina Domenika. Djeca i odrasli, svi u jednom trenu i svi u isti dah, bili su zajedno bili su povezani, ljepotom pjesme i predivno iščekivanja najdražeg svetca, Sv. Nikole koji je ovaj puta bio u liku našeg domara Roberta. Kada je pjesmom dozvan, podijelio je poklone i obećao je doći i iduće godine. Ispraćen je uz pjesmu kako bi obišao i drugu djecu. Program su pripremile odgajateljice našeg Doma, a osmislila je i realizirala ravnateljica.

Pogledajte kako nam je bilo uz pomoć fotografija!!!

Sudjelovali su:

K.D. Pišković Sinković- Alisa

Gabi Ložar: Voditeljica

Iva Mijadžiković- Crvenkapica

Marko Jajčević- vuk

Lana Ružica Zec, Lucija Hegna i Marino Tadić- Ivica i Marica

Matija Mašić, Antonija Matijaš i Krešimir, Martinović- Tri praščića

Lucija Mutnjaković, Lucija Hajdinović, Paula Matošić i Tia Horvat- Pepeljuga i dvije polusestre