« Travanj 2024 »

11.04.2024. 20:06
PREDSTAVLJANJE NAŠE ŠKOLE U HOTELU KUTINA
Danas je u organizaciji Hrvatske obrtničke komore predstavljena naša škola te tvrtke Petrokemija d.d., Ziegler d.d. i Selk TDK d.d. Predstavljanje je bilo organizirano u Hotelu Kutina pred učenicima osmih razreda kutinskih škola. Nazočnima se obratio predsjednik županijske komore Tihomir Babić i gradonačelnik Grada Kutine Zlatko Babić. U ime škole govorili su ravnatelj Boris Bertović te nastavnici struke Miroslava Pučko i Ivan Josipović. Uz svoje nastavnike bili su učenici trećih razreda Nika Petković, Korina Zdunajić i Patrik Repić koji su iz prve ruke mogli reći svoja školska iskustva.

Srednja škola Tina Ujevića Kutina
07.04.2024. 18:27
Raspored od 8. travnja 2024.

OBAVIJEST KANDIDATIMA
Autor: Ines Kovačević, 15. 9. 2023.

U skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Učeničkom domu-Kutina ravnateljica  Doma, pisanom odlukom imenuje Povjerenstvo koje sudjeluje u procjeni odnosno provođenju postupka vrednovanja kandidata za prijem u radni odnos.

Provjera kompetencija kandidata za odgovarajuće radno mjesto sastoji se od razgovora ( intervjua) s kandidatom.

Razgovor se provodi ponaosob za svakog kandidata s unaprijed pripremljenim pitanjima koja moraju biti istovjetna za sve kandidate, a koje izrađuje Povjerenstvo.

Razgovor (intervju) ne može trajati duže od 30 minuta po kandidatu.

Pitanja se moraju odnositi na poslove vezane za radno mjesto iz natječaja.

Svaki član Povjerenstva za procjenu kandidata postavlja pitanja, temeljem kojih vrši:

• procjenu znanja o poslu radnog mjesta
  • procjenu općeg dojma/ozbiljnosti kandidata
  • procjenu motiviranosti/entuzijazma kandidata
  • procjenu vještine komuniciranja
  • procjenu fleksibilnosti kandidata

Smatra se da je kandidat zadovoljio  na razgovoru(intervjuu), ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Ako se kandidati ne odazovu pozivu na razgovor do zakazanog vremena, smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Učenički dom-Kutina, kao voditelj zbirke podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka u skladu s zakonskim propisima.

U nastavku možete pročitati područja provjere, pravne i druge izvore za pripremu kandidata za razgovor (intervju). Obavijest o vremenu i mjestu održavanja razgovora(intervjua) objaviti ćemo minimalno pet dana dana prije održavanja razgovora (intervjua).

OBAVIJEST

Temeljem članka 8. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Učeničkom domu-Kutina, Povjerenstvo za procjenu kandidata dana 15.9.2023. objavljuje područje provjere za pripremu kandidata za razgovor (intervju) za radno mjesto odgajatelj/ica :

-   Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12.,96712., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17. i 68/18)

-   Državni pedagoški standard srednjoškolskog sustava odgoja i obrazovanja

-   Kolektivni ugovor za zaposlenike u srednjim školama

-   Rosić, Vladimir:  Domski odgoj, naklada Zadar, 2007.

-  Web stranica Učeničkog doma-Kutina : Godišnji Plan i program rada Učeničkog doma-Kutina za  šk.godinu 2022./23.

U postupku prijema radnika u radni odnos temeljem natječaja vrednovanje se može izvršiti samo za kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja, koji su uz prijavu na natječaj dostavili svu traženu dokumentaciju i u traženom obliku te se shodno tome smatraju kandidatima prijavljenim na natječaj.

Kandidati koji ne ispunjavaju tražene uvjete natječaja i/ili nisu dostavili dokumentaciju u traženom obliku ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj i njihove prijave se neće razmatrati odnosno ne ulaze u postupak vrednovanja.

POZIV NA RAZGOVOR S KANDIDATIMA

za radno mjesto odgajatelj/ica

Pozivaju se kandidati/kinje čije su prijave pravodobne i potpune te koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja za radno mjesto ODGAJATELJ/ICA, objavljenom na web stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, službenim stranicama Učeničkog doma-Kutina te oglasnoj ploči Doma dana 30. kolovoza 2023. godine, na testiranje / razgovor   s Povjerenstvom za procjenu kandidata koji će se održati dana   25.9. 2023. ( ponedjeljak),  u prostorijama Učeničkog doma- Kutina,  Crkvena 22, Kutina, prema sljedećem rasporedu:

Red. broj

Inicijali imena i prezimena kandidata

Vrijeme održavanja razgovora

7.

D.V. ( 1988.)

12,30

Kandidati koji ispunjavaju uvjete javnog natječaja biti će i osobno obaviješteni putem e-maila ili drugog kontakta kojeg su naveli u svojoj prijavi na radno mjesto. Svaki član Povjerenstva za procjenu kandidata  vrednuje rezultat testiranja / razgovora  bodovima od 1 do 5 bodova. Nakon provedenog testiranja / razgovora, Povjerenstvo za procjenu kandidata utvrđuje rang-listu kandidata/kinja i sastavlja Izvješće o provedenom postupku.

Kandidat/kinja koji/a nije pristupio/la testiranju / razgovoru, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku.

Ravnateljica:

Vesna Vuković, prof.