Boje ljubavi
Autor: Irena Šuljok, 12. 3. 2013.

Učenici Učeničkog doma su   21. 02. 2013.  godine u klubu ˝Arcus˝ priredili program povodom Valentinova pod nazivom BOJE LJUBAVI. Organizaciju je predvodila odgajateljica Irena Šuljok uz pomoć voditelja programa i u suradnji s gospođom Nadom Ajazaj.

Program su započeli voditelji Krešimir Ivaštinović, Ana Pleše i Stephani Komljenović. Nakon uvodne riječi predstavili smo  prvog gosta – Marinka Bošnjaka koji nam je pokazao svoje umjeće izrade aranžmana od voća. Ove godine su njegovi zanimljivi slatki aranžmani bili preliveni ukusnom čokoladom. Zatim smo srdačno pozdravili našu ravnateljicu Vesnu Vuković kao idejnu začetnicu ove manifestacije i gospođu Slavicu Moslavac koja je ukrasila prostoriju tradicijskim pregačama. Slijedili su naši recitatori : Dario, Nikolina, Dragan, Ana  i Ivan s pjesmama o ljubavi. Nakon recitacija došli su na red naši modeli : Petra, Izabel, Dolores, Matea , Nena i Katja  s kreacijama gospođe Nade. Poslije prvog izlaska modela Katja Grujić i Dario Lugarić čitali su poeziju. Katja se pobrinula da Vesna Parun oživi novom čežnjim kroz pjesmu TI KOJA IMAŠ NEVINIJE RUKE, a Dario nam je pročitao vlastitu pjesmu CRNO SUNCE. Još jednom su nas zadivile naše manekenke kao i modele iz udruge ˝Impress˝ Daruvar koji su nam pokazali kreacije gospođe Nade, ali i svoja iskustva u manekenskim vodama. Osjetili smo njihovu samouvjerenos i gracijoznost. Mora se priznati da njihova voditeljica ima smisla za dramatičan izbor glazbe i u skladu s tim izlazak na scenu.

Vedran i Branimir su nam u svojim ulogama (muž i žena) pokazali da nije uvijek bilo poželjno bit mršav i bljed. Krupnije snaše bile su poželjnije. Nakon njih slijedilo je vokalni sastav ˝Rusalke˝, a zatim je Katja Grujić. uz glazbenu pratnju Saše Begovića – Matoškovića izrecitirala prigodnu pjesmu.

Pop – rock škola je izvela više pjesama u različitim ritmovima  od bluza do roka. Kao šećer na kraju bila je naša Silvija Glatki koja je otpjevala pjesmu od Rihanne – Diamonds.

novinarka: Stephani Komljenović