Boje ljubavi
Autor: Irena Šuljok, 13. 3. 2013.

Boje ljubavi je naslov jednog ovogodišnjeg programa u organizaciji Učeničkog doma Kutina. Taj program zamjenio je naš tradicionalni program BOJE JESENI. Dakle, radi se o jednom vrlo zanimljivom i oku ugodnome programu kojeg još nazivamo i „modna revija“. Naše, prekrasne, cure  nosile su odjevne predmete  dugogodišnje domske prijateljice, modne kreatorice Nade Ajazaj. Ove godine imali smo prilike uz naše djevojke, koje su taj posao odradile odlično, vidjeti i Dariuvarske  manekenke iz udruge Impress, koje su također nosile kreacije  kreatorice Nade Ajazaj!

Osim manekenki imali smo prilike čuti Pop rok školuRusalke, Sašu Matoševića koji je također naš dugogodišnji gostcure iz udruge Impress sa plesnom točkom, vidjeli smo Marinka Bošnjaka koji je izrađivao aranžmane od voća. Dvosatni program vodili su naši učenici. Imali smo priliku čuti i naše recitatore koji su zaneseno recitirali ljubavnu liriku. Nikako ne smijemo zaboraviti izvedbu naše talentirane učenice Silvije Glatki s pjemom Diamonds (Rihanna). Moja  ocjena za cijeli program je odličan. Svaka čast našim voditeljima, stvarno su svoj posao odradili profesionalno. Hvala svim gostima koji su došli s nama podijeliti ove lijepe utiske, što su izdvojili malo vremena  za nas i naš program. Hvala našoj ravnateljici i kreatorici Nadi Ajzaj bez kojih ne bi bilo cijelog tog programa. Bilo je lijepo, uživali smo u različitim točkama. Nadamo se da će iduće godine biti još bolje i lijepše, ako je to uopće moguće.

novinarka: Marina Šajnović