Autor: Ines Kovačević, 24. 6. 2021.

OBAVIJEST

U skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Učeničkom domu-Kutina ravnateljica  Doma, pisanom odlukom imenuje Povjerenstvo koje sudjeluje u procjeni odnosno provođenju postupka vrednovanja kandidata za prijam u radni odnos na određeno radno vrijeme na radnom mjestu kuhar/ica, zamjena djelatnika na bolovanju.

Provjera kompetencija kandidata za odgovarajuće radno mjesto sastoji se od razgovora ( intervjua) s kandidatom.

Razgovor se provodi ponaosob za svakog kandidata s unaprijed pripremljenim pitanjima koja moraju biti istovjetna za sve kandidate, a koje izrađuje Povjerenstvo.

Razgovor (intervju) ne može trajati duže od 30 minuta po kandidatu.

Pitanja se moraju odnositi na poslove vezane za radno mjesto iz natječaja.

Svaki član Povjerenstva za procjenu kandidata postavlja pitanja, temeljem kojih vrši:

• procjenu znanja o poslu radnog mjesta
  • procjenu općeg dojma/ozbiljnosti kandidata
  • procjenu motiviranosti/entuzijazma kandidata
  • procjenu fleksibilnosti kandidata

Smatra se da je kandidat zadovoljio  na razgovoru (intervjuu), ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Ako se kandidati ne odazovu pozivu na razgovor do zakazanog vremena, smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Učenički dom-Kutina, kao voditelj zbirke podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka u skladu s zakonskim propisima.

Ravnateljica:

Vesna Vuković, prof.