Obavijest o ukidanju epidemioloških mjera
Autor: Ines Kovačević, 8. 4. 2022.

Dragi učenici, roditelji, skrbnici, zaposlenici i ostali zainteresirani građani

Obavještavamo Vas da je HZJZ dana 8. travnja 2022. donio Odluku kojom se ukidaju sve dosadašnje propisane epidemiološke mjere koje su do sada vrijedile. Blagovaonica se koristi kao i prije pandemije, dakle nema određenog mjesta na kojem učenik mora blagovati, nego sjeda na slobodno mjesto koje odabere, zatim ukida se nošenje maski; zabrana posjeta u spavaonicama, obvezno grupiranje učenika prema spavaonicama i razredima za vrijeme obveznog učenja, održavanje fizičke distance 1,5-2m te ostale mjere.

Na snazi ostaju: svakodnevno čišćenje prostorija (kao prije pandemije)

redovito i pravilno pranje ruku https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Pranje_ruku_.pdf

obvezno provjetravanje prostorija, više puta dnevno

maske nisu obavezne, nose ih osobe koje smatraju da su im potrebne

Ovim putem zahvaljujem se svim učenicima, njihovim roditeljima/skrbnicima, djelatnicima, posjetiteljima i svim ostalim građanima na odgovornom ponašanju te poštivanju svih propisanim epidemioloških mjera za vrijeme trajanja pandemije virusa SARS-CoV-2.

Ravnateljica Vesna Vuković