Program oproštaja od maturanata
Autor: Ines Kovačević, 6. 6. 2022.

Došao je i taj dan, oproštaj od maturanata. Ove godine bilo ih je dvanaest. 12 učenika koji su završili srednju školu i svoj boravak u domu. Kao i svake godine, održan je program na dvorištu doma za maturante, učenike završnih razreda i njihove roditelje.

Učenici koji ostaju u domu oprostili su s njima govorima, recitacijama i dramskim i plesnim izrazom. Ravnateljica je pripremila velikodušne poklone za maturante i učenike koji su postignuli velike rezultate na Domijadi u Čakovcu. Svake godine na početku dočekamo učenike prvih razreda, naše nove prijatelje, a na kraju godine ispraćamo maturante, naše stare prijatelje, uvijek netko dolazi i odlazi. U domu se stvaraju prijateljstva za cijeli život, stoga se svi mi nadamo da će i ovogodišnja potrajati. Pred maturantima je život, velike odluke i životne želje. Ustrajte i ne odustanite! Trud će Vam se isplatiti.

Ana Marija Mašić