11.04.2024. 20:06
PREDSTAVLJANJE NAŠE ŠKOLE U HOTELU KUTINA
Danas je u organizaciji Hrvatske obrtničke komore predstavljena naša škola te tvrtke Petrokemija d.d., Ziegler d.d. i Selk TDK d.d. Predstavljanje je bilo organizirano u Hotelu Kutina pred učenicima osmih razreda kutinskih škola. Nazočnima se obratio predsjednik županijske komore Tihomir Babić i gradonačelnik Grada Kutine Zlatko Babić. U ime škole govorili su ravnatelj Boris Bertović te nastavnici struke Miroslava Pučko i Ivan Josipović. Uz svoje nastavnike bili su učenici trećih razreda Nika Petković, Korina Zdunajić i Patrik Repić koji su iz prve ruke mogli reći svoja školska iskustva.

POZIV NA RAZGOVOR KANDIDATIMA - KUHAR/ICA
Autor: Ines Kovačević, 3. 5. 2023.

POZIV NA RAZGOVOR S KANDIDATIMA

za radno mjesto KUHAR/ICA

Pozivaju se kandidati/kinje čije su prijave pravodobne i potpune te koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja za radno mjesto KUHAR/ICA, objavljenom na web stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, službenim stranicama Učeničkog doma-Kutina te oglasnoj ploči Doma dana 21. travnja 2023. godine, na testiranje / razgovor   s Povjerenstvom za procjenu kandidata koji će se održati  dana 5.5 2023.( petak ), u prostorijama Učeničkog doma- Kutina, Crkvena 22, Kutina, prema sljedećem rasporedu:

Red. broj

Inicijali imena i prezimena kandidata, godina rođenje

Vrijeme održavanja razgovora

1.

M.B. 1983.

8.00 h

2.

S.P. 1967

8.20 h

3.

K.R.B. 1985.

8.40 h

Kandidati koji ispunjavaju uvjete javnog natječaja biti će i osobno obaviješteni putem e-maila ili drugog kontakta kojeg su naveli u svojoj prijavi na radno mjesto.

Svaki član Povjerenstva za procjenu kandidata  vrednuje rezultat testiranja / razgovora  bodovima od 1 do 5 bodova.

Nakon provedenog testiranja / razgovora, Povjerenstvo za procjenu kandidata utvrđuje rang-listu kandidata/kinja i sastavlja Izvješće o provedenom postupku.

Kandidat/kinja koji/a nije pristupio/la testiranju / razgovoru, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku.

Sve dodatne informacije kandidati mogu dobiti na telefon 044 / 683-542 ili na mail: ucenicki-dom-kutina@sk.t-com.hr

Sretno svima !

Povjerenstvo za procjenu kandidata